dachy, okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
tel. (34) 313 49 39

Blachodachówki

Blachodachówki

BLACHY PRUSZYŃSKI

Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, ponieważ nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Waga materiałów ma istotne znaczenie w przypadku renowacji starych dachów, gdyż przy wymianie na lekkie blachodachówki więźba nie wymaga wzmacniania. Jeden metr kwadratowy pokryć blaszanych waży około 4,7 kg, co oznacza, że jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. (dla przykładu waga: płyt włóknocementowych wynosi 20 kg/1m2, pokryć ceramicznych 50 kg/1m2, a dachówki karpiówki może dojść nawet do 70 kg/1m2).

Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania blachodachówki do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum.

Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. Wyroby blaszane produkcji firmy Blachy Pruszyński mają 10-15 lat gwarancji, a ich żywotność wynosi od 25 lat (blachy ocynkowane) do 40-50 lat (blachy wielowarstwowe, mające powłokę poliuretanową).

FINCO-STAL

Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej. Lekkość naszych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej, lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji.

BALEXMETAL

Dachówka stalowa BALEXMETAL to jedyny taki wzór w Polsce. Niepowtarzalny kształt został wypracowany przez zespół Architektów i osoby planujące budowę domu, których marzeniem jest wyjątkowy i elegancki dach.

Połączenie klasycznego szablonu z nowoczesnością zaowocowało uzyskaniem lekkiej i jednocześnie wyrazistej linii pokrycia dachowego, które swą oryginalnością buduje szeroką perspektywę w otaczającej przestrzeni. Panorama to DOBRZE DOBRANY DACH, który doda siłę i piękno każdemu Domowi.

RUUKKI

Dach odgrywa ogromną rolę w wyglądzie zewnętrznym domu. W ofercie dachów Ruukki znajdziesz idealną opcję dla swojego nowego domu. Dodatkowo będziesz cieszyć się jakością i trwałością swojego dachu przez długie lata. Zbuduj dom odporny na każdą pogodę i każdą przeszkodę.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz remont czy budujesz nowy dom, realizacja projektu dachowego nigdy nie była łatwiejsza niż dziś. Ruukki to idealna opcja, gdy potrzebujesz wysokiej jakości dachu z szybkim montażem i ponadczasowym wyglądem.

PLANNJA

Produkty dachowe wysokiej jakości z blachy Plannja łączą elegancję i styl, podkreślając najwyższą jakością charakter każdego budynku.

Pod nazwą Plannja kryją się produkty dachowe z blachy - systemy pokryć dachowych i zabezpieczenia dachowe.

Sprawdź najwyższej jakości blachodachówki, zatrzaskowe panele dachowe, blachy na rąbek oraz systemy zabezpieczeń dachowych.

osoba kontaktowa

Oskar 
tel. +48 501 607 266

Piotr 
tel. +48 507 051 669

Damian 
tel. +48 792 112 883


tel. +48 (34) 313 49 39


biuro@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Facebook Dachmet.pl
Top