dachy, okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
tel. (34) 313 49 39

Wiśniowski

Wisniowski Wisniowski

Bramy do każdej hali

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

BRAMY SEGMENTOWE

BRAMY SEGMENTOWE MakroPro i MakroPro Alu TO GWARANCJA NAJWYŻJSZEJ JAKOŚCI ORAZ NIEZAWODNEGO DZIAŁANIA

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm.

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL.

W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

BRAMY ROLETOWE

NOWOCZESNE BRAMY ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKACH

Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszzelki szczotkowe i ślizgi.

Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć rę-cznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.

Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.

Profil aluminiowy przeszklony to dodatkowe doświetlenie pomieszczenia. Przeszklenia rozmieszczone na całej szerokości profilu harmonizują z wyglądem bramy.

Profil wentylowany z blachy perforowanej to dodatkowa wentylacja pomieszczenia.

Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.

Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.osoba kontaktowa

Monika    tel.+48 518 597 573

Łukasz      tel.+48 797 410 273


okna@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Facebook Dachmet.pl
Top