dachy, okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
tel. (34) 313 49 39

SYSTEMY RYNNOWE TYTAN-CYNK

Systemy rynnowe tytan-cynk
TYTAN-CYNK TYTAN-CYNK TYTAN-CYNK TYTAN-CYNK TYTAN-CYNK

NIAGARA TYTAN CYNK

System rynien wykonanych z tytan cynku proponowany przez naszą firmę jest kompletnym systemem odwadniania, stosowany wszędzie tam gdzie zależy nam na klasycznym, eleganckim wyglądzie jak i ponadprzeciętnej trwałości. Chętnie stosowany jako odwodnienie nowych budynków jak i przy renowacji obiektów starszych i zabytkowych. System rynien tytan cynk występuje w dwóch rozmiarach 125/90 i 150/100 oraz dwóch rodzajach wykończenia powierzchni zewnętrznej:

- naturalna o metalicznej błyszczącej powierzchni nabierającej z czasem w wyniku działania czynników atmosferycznych jasnoszarej matowej patyny,
- patynowana o matowej szarej powierzchni uzyskanej chemicznie podczas procesu produkcji.

Tytan cynk to stop cynku z dodatkiem tytanu, miedzi i aluminium. Cechuje się doskonałymi parametrami, jeżeli chodzi o trwałość. Pod wpływem czynników atmosferycznych na początkowo błyszczącej powierzchni rynny tworzy się cienka matowa warstwa tlenku zwana potocznie patyną. Efekt matowienia jest całkowicie naturalny i pożądany ze względu na ochronę korozyjną rynien, których nie trzeba malować i dodatkowo zabezpieczać. Dodatek tytanu w stopie ma ogromy wpływ na zwiększenie trwałości na kwaśne deszcze. Trwałością ustępuje jedynie miedzi, lecz jest od niej znacznie tańszy.

osoba kontaktowa

Oskar 
tel. +48 501 607 266

Piotr 
tel. +48 507 051 669

Damian 
tel. +48 792 112 883

tel. +48 (34) 313 49 39


biuro@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Polskie Hurtownie Dachowe
Facebook Dachmet.pl
Top