dachy, okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
tel. (34) 313 49 39

fakro innoview

Fakro Innoview
Fakro Innoview Fakro Innoview Fakro Innoview

NOWE SPOJRZENIE NA DOMOWĄ PRZESTRZEŃ

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz.

FAKRO korzysta z nowoczesnych rozwiązań po to, by dawać możliwość tworzenia wnętrz otwartych na otaczający świat.

IDEALNE POŁĄCZENIE DREWNA I ALUMINIUM

Zespół inżynierów FAKRO we współpracy z liderami rynku okuć i aluminium przygotował zaawansowaną technologię łączenia profili aluminiowych z drewnem, dzięki której powstały okna charakteryzujące się wyjątkową powierzchnią i właściwościami.

Do każdego budynku można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadają wnętrzu wyjątkowy charakter i idealnie wpasują się w bryłę obiektu podkreślając indywidualny charakter domu. Zastosowanie trzech typów okładziny aluminiowej, trzech typów drewna, dwóch rodzajów zakończenia profilu drewnianego, oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna) pozwala na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji.

Okna INNOVIEW pozwalają na projektowanie unikalnych wnętrz, których estetyka i klimat otoczenia zostaje w pełni wykorzystana dla budowy unikalnego charakteru wnętrza.

Stosując produkty FAKRO serii INNOVIEW oraz INNOVIEW LINE budynek oprócz najwyższej jakości otrzymuje oprawę, która podkreśla jego walory estetyczne. Zastosowanie stolarki od jednego producenta - FAKRO - to gwarancja pełnej synergii i komplementarność produktów, które uzupełniają się nawzajem, a razem tworzą wyjątkowe i spektakularne wrażenie.

osoba kontaktowa

Monika       tel. +48 518 597 573                             

Łukasz       tel. +48 797 410 273

 

 

 


okna@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Facebook Dachmet.pl
Top